Güven Ambalaj ürünleri geri dönüştürülebilir çevre dostu ürünlerdir.

EN 13428 standartı, ambalaj ağırlığını ve/veya hacmini minimize ederek kaynak azaltımına yardımcı olur.

Ürünlerimiz kalite belgelerine sahiptir.

Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir ambalaj ürünlerimizle hem bugünümüzü hem de geleceğimizi korumak önceliğimizdir.Karbon ayak izimizi minimize ederken, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Avrupa Standardı EN 13428, ambalaj ağırlığının ve/veya hacminin planlama aşamasından itibaren minimize edilmesini sağlayarak kaynak azaltımına yardımcı olur.Ambalaj kalınlığının azaltılması, her paketlenmiş ürün için daha az film miktarı gerektirdiği için CO2eq emisyonlarının azalmasına yol açar.

Kalite standartlarına uygun olarak üretilen Guven Packaging ürünleri; kalitesi, teknolojisi ve çevreci özellikleriyle bir adım öne çıkmaktadır. Ürünlerimiz; yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarını karşılamak için titizlikle test edilmektedir.

Ambalajda Yenilikçi ve Çevreci Adımlar

ORBUS-RRR; müşterilerimizin daha düşük karbon emisyonlu bir ürün üretmesini destekleyen bir ambalaj sürdürülebilirlik modelidir.

Sürdürülebilirlik Nedir?

Sürdürülebilirlik konusunu odağına alan Guven Packaging, çevre önceliğini her adımda gözetmektedir.  Guven Packaging, sektöründeki liderliğini çevre odaklı anlayışı ve dünya standartlarında ürünleriyle birleştirerek müşterilerine, iş ortaklarına ve topluma üst düzeyde değer katmayı hedeflemektedir. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma taahhüdüyle iş yapış şekillerimiz, sürdürülebilirlik konusuna uygun olacak biçimde dönüştürülmektedir.

Guven Packaging, vizyonunu çevreye değer katmak ve sürdürülebilirliği teşvik etmek üzerine kurgular. Ambalaj sektörünün lider markalarından biri olarak, faaliyetlerimizi çevre üzerinde olumlu bir etki yaratacak biçimde düzenlenmektedir. Ambalajın doğru ve etkili bir şekilde tasarlanması, ürünlerin korunmasında önemli bir rol oynar.


Sürdürülebilirlik, bugünün ihtiyaçlarını karşılarken gelecek nesillerin ihtiyaçlarını da gözeten bir yaşam tarzı ve iş yapma şeklidir. Bizim için sürdürülebilirlik sadece çevreyle ilgili değil, aynı zamanda sosyal ve ekonomik açılardan da ele alınan bir değerdir. Ekonomiye değer katan, topluma fayda sağlayan ve çevre üzerinde olumlu etkiler yaratan bir marka olarak sürdürülebilirliğin farklı boyutlarına odaklanmak en önemli görevimizdir.

Gücünü inovasyondan alan Guven Packaging; sürekli gelişmeyi, teknolojik ilerlemeyi ve sektördeki en son yenilikleri takip etmeyi ilke edinmiştir. İnovasyona açık yapımız sayesinde, daha çevreci ve verimli ambalaj çözümleri sunmak için emek harcanmaktadır. Ekibimizdeki çalışma arkadaşlarımızın katılımı ve desteğiyle, sürdürülebilirlik stratejimizi güçlendirerek hem doğa hem de dünya için öncelikli adımlar atılmaktadır.

Sürdürülebilirlik vizyonumuz, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma taahhüdümüzü yansıtır.  Yaşanabilir bir dünya için çalışmaya ve gelişmeye devam etmek, önceliğimizdir.

Güven Ambalaj ürünleri zararlı çevre dostudur

Ürünlerimiz kalite belgelerine sahiptir

Co2 Emisyonlarına uygun

Çevre ile uyumlu sağlıklı ürünler

Güven Ambalaj ürünleri geri dönüştürülebilir çevre dostu ürünlerdir

Güven Ambalaj ürünleri insan sağlığına uygun yapıda ürünlerdir

İletişim Bilgilerimiz

E-Bülten

En son haberler ve makalelerimiz için kaydolun. Size spam postalar göndermeyeceğiz.

WhatsApp İletişim Hattı.