GUVEN PACKAGING

PE Shring Film

GUVEN PACKAGING

Kullanım Alanları

Ürünlerimizin sektörlere göre bazı kullanım alanları.

GUVEN PACKAGING

Ürün Özellikleri

PE Shring Film

Shring Film, ambalaj yapılabilen tüm ürünlerde ısıl işlemle naylonun büzülerek ürünleri sarması ile yapılan ambalajlama türüdür.

Kolaylıkla uygulanabilen ideal ve ekonomik bir paketleme yöntemidir. Ekonomik oluşunun yanında farklı seçenekler sunması ile de tüm kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. Shring Filmler, ürünler ile beraber ısıl işlemden geçirilerek ürünü şekline göre sıkıca sarar. Ürünlerin dağılmasına, yağmurdan, tozdan ve güneşten zarar görmesine engel olur, taşıma kolaylığı sağlar.

Geri dönüşüme uygun ürünlerdir. Beyaz eşya, elektronik eşya, seramik, cam, meşrubat, metal, gıda, hammadde, ambalaj vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kullanım yerleri ve üretim hatlarına göre rulo yada torba halinde üretilir.

LDPE’den üretilir. Ağır ürünleri sarma, koruma ve birimlere ayırmak için kullanılır. Genellikle marketlerde içecek bölümlerinde görülür. Diğer filmlerden daha esnek ve daha kalındır. Sıcak ve soğuk havalarda dayanıklı olduğu için depolama ve saklama avantajı sağlar. 20cm - 250 cm aralığında, 15 mikron ve 200 mikron kalınlığında üretilir.

“GUVEN Packaging %30'a kadar geri dönüştürülmüş hammadde içeren shrink filmler üretebilmektedir.”

İletişim Bilgilerimiz

E-Bülten

En son haberler ve makalelerimiz için kaydolun. Size spam postalar göndermeyeceğiz.

WhatsApp İletişim Hattı.