Gücümüzü değişimden alırız.

İNSAN KAYNAKLARI

GUVEN PACKAGING

En önemli şirket  değeri çalışanlarımızdır” mottosu üzerine kurulu insan kaynakları politikamız:

- Her çalışanımızın bir yetenek olduğunu görerek potansiyelini ortaya çıkaracak süreçler olusturmak.
- Sürekli eğitim ve gelişim felsefesi ile çalışanlarımızı desteklemek.

- Topluma ve etik değerlere önem veren bir çalışan profiline sahip olmak.

- Tüm süreçlerimizde ayrımcılık karşıtı ve fırsat eşitliği felsefesini ön planda tutmak.

Seçme ve Yerleştirme

GUVEN PACKAGING'de işe alım sürecinin temel felsefesini “doğru işe, doğru insan” seçimi oluşturmaktadır. Adaylar, GUVEN PACKAGING internet sitesi üzerinden başvuru yapabilmektedir. GUVEN PACKAGING'ya yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

 

Adayların seçiminde iyi bir eğitime ve yüksek niteliklere sahip, inisiyatif kullanabilen, yaratıcı ve şirket kültürüne kolayca adapte olacak kişiler tercih edilmektedir. Seçim sürecinde adaylara fırsat eşitliği prensibini temel alan çeşitli mülakatlar ve testler uygulanmaktadır.

Eğitim

GUVEN PACKAGING'de eğitim faaliyetlerinin temel hedefi; hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği konusunda kalite güvencesi rehberliğinde bilinçli bir şirket kültürü kurmak ve her çalışanın bu kültürün bir parçası olmasını sağlamaktır.

 

Sektördeki liderliğimizi, nitelikli çalışanlarımızın kişisel gelişimi ve motivasyonuyla sürdürebileceğimize inanıyoruz. Bu nedenle kurulduğumuz ilk günden bugüne şirketimize değer katacağına inandığımız insan kaynaklarına yatırım yapmayı sürdürüyoruz.

 

Başarımızın en önemli sırrını sahip olduğumuz şirket kültürü oluşturuyor. Dinamik bir yapıya sahibiz ve işe yeni başlayan çalışanlarımız yaygın oryantasyon programlarımız sayesinde kolayca adapte olup, uyum sağlayabiliyor. Yalın ve yatay organizasyon yapımızla tüm çalışanlarımızı destekliyor, onları teşvik edip sorumluluk almaya çağırıyoruz.

Staj

GUVEN PACKAGING olarak her yıl lise ve üniversite öğrencilerine staj fırsatları sunuyoruz. Şahsen başvuruları, mülakat süreci sonrası değerlendirerek staj yapma imkanı sağlıyoruz.

Başvuru

İş başvurularınız için detaylı bir özgeçmişinizi info@guvenpackaging.com adresine gönderebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

E-Bülten

En son haberler ve makalelerimiz için kaydolun. Size spam postalar göndermeyeceğiz.

WhatsApp İletişim Hattı.